سردار نظری

سردار فرهاد نظری و حزب‌اللهی‌های دوست‌فراموش

به گزارش مشرق، یک فعال رسانه ای در صفحه شخصی خود دراینستاگرام نوشت:

سردار فرهاد نظری و حزب‌اللهی‌های دوست‌فراموش

در این عکس، 36 ساله است. سرتیپ دوم فرهاد نظری؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ و متهم ردیف اول پرونده کوی دانشگاه تهران با سه عنوان اتهامی «ورود غیرمجاز به کوی دانشگاه»، «لغو دستور مقام مافوق» و «ایجاد جو بدبینی علیه نیروی انتظامی»

اصلاح‌طلبان در رسانه‌هایشان سنگین علیهش مانور می‌دادند، محکومیت او تکمیل پازل 18 تیر بود: “همه چیز تقصیر نظام است.” دادگاهش 16 جلسه طول کشید. ولی نظری که خودش وکیل خودش بود در دادگاه دستش پر بود و هر جلسه دادگاه کلی سند و مدرک رو می‌کرد و نهایتا یک سال بعد از هر سه اتهام تبرئه شد.

در انتخابات دوره بعدی مجلس، از لرستان کاندیدا شد. نقل شده بود که #خاتمی گفته بود نظری نباید وارد مجلس شود. همان موقع، جریان راستِ لرستان هم علیهش لابی کردند و یک فرد دیگر را به مجلس فرستادند. از آن تاریخ، فرهاد نظری به بایگانی تاریخ پیوست.

الان در این روزها، کسی از فرهاد نظری 56 ساله و بازنشسته نیروی انتظامی خبری دارد؟ در این بیست سال که از ماجرای کوی گذشته، چند نفر از مسئولین حزب‌اللهی سراغش را گرفته‌اند؟ اصلا چند نفر برایشان مهم است که فرهاد نظری کجا است و چه می‌کند؟ وضع مالی‌اش چطور است؟ بخاطر جانبازیهای جنگ و بدن پر از ترکشش سالی چندتا عمل جراحی می‌کند؟ در این دو دهه کسی از همین مسئولین انقلابی دو آتشه‌مان زنگ زده که بنده خدایی که آن سال یک تنه وسط هجمه ها ایستادی و ثابت کردی در ماجرای کوی دانشگاه، ناجا و نظام مقصر نبودند؛ زنده‌ای؟ سلامتی؟ سرِ حالی؟ افسرده‌ای؟ ببینیمت؟ در این بیست سال کسی زنگ زده بگوید آقای جانباز! روزت مبارک؟

رسانه‌های آنور آبی که مدام به او زنگ می‌زنند بلکه یک بار روی خوش نشان بدهد و روزه سکوتش را با آنها افطار کند. ولی او کسی نیست که با حرام و نجاست افطار کند. اما در داخل جز برخی کرکس‌صفتان رسانه‌ای که به او به عنوان طعمه‌ای برای جنجالی شدن تولیداتشان نگاه کرده‌اند، کسی سراغش را گرفته؟ که فلانی! اصلا فرض کنیم تو حزب‌اللهی نبودی، فرض کنیم تو هم مثل تاج‌زاده و بدتر از تاج‌زاده؛ بیا مصاحبه‌ای کن هرچه میخواهد دل تنگت بگو؟ روایتِ خودت از ماجرا را بگو؟ یا صدا و سیما و خیلی جاهای دیگر که دنبال دردسر نمی‌گردند و فقط میخواهند هرسال یک برنامه مناسبتی کلیشه‌ای تولید کنند؛ ترجیح می‌دهند سراغ آدمهای بی حاشیه‌‌ای بروند که به خوبی آنتن را پر می‌کنند.

ما بچه حزب‌اللهی‌ها هم که «مرده پرستان» خوبی شده‌ایم؛ منتظریم تا فرهاد نظری و امثال او بمیرند و بعد برایشان هشتگ بزنیم؛ مثلا #خداحافظ_سردار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا