سردار نظری

نكته مهم در خصوص عكس هاي ارسالي 

نكته مهم در خصوص عكس هاي ارسالي

الف : در عمليات طريق القدس تمامي نيروها گردان به درجه رفيع شهادت نائل امدند يا با جراحات وارده راهي بيمارستان شدندو فقط تعدادي كه در عكس مشاهده مي شوند با قي مانده كه انها هم چند ساعت بعد به اسامي ذيل به شهادت رسيدند ١- رضا خراطها ٢-حسن عامري ٣- محمود كريمي ٤- عبدالله عرب نجفي ٥- عباسي ٦-عجم٧- عبد الله مرزبان ٨-دو برادران شهيد اصفهاني و باقي مانده از جمله سردار فرهاد نظري در ادامه عمليات به سختي مجروح شده….

ب: در صحراي محشر تنگه چزابه، ارامشي در چهره و قلوب رزمندگاه ديده ميشود و در اين حالت عكس بنيانگزار جمهوري إسلامي ، نشانه پيروي از ولايت زمانه خود ، امام خميني (ره) مي بأشد.

ج:رزمندگان تيپ امام حسين (ع)با عبور از منطقه هورالعظيم ، صحراي برهوت ، شبهاي سرد و روز هاي گرم و با شرايط بسيار سخت پياده روي تنها با سهميه يك قمقمه اب پس از سه روز تلاش بي وقفه ارتش عراق را در عمق ٧٠ كيلومتري به محاصر خود در أورده وغروب روز سوم خود را به توپ خانه هاي گشترده دشمن و شهر بستان رساندند.

د:لازم به ذكر است اولين توپخانه سپاه پاسداران از غنائم اين عمليات راه اندازي شد كه امروز تبديل به يگان هاي موشكي از قطب شمال تا قطب جنوب در تير رس ان است وبرأي دفاع از مظلومين عالم بكارگرفته مي شود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا